Wykład dr Derya Tekin o rozwoju teorii kryminologicznych

Serdecznie zapraszamy na wykład dr Derya Tekin z İstanbul Medeniyet University w Turcji, który odbędzie się 25 kwietnia 2022 r. w godzinach 11.00-12.30.

Tematem wykładu będzie: "The Development of Criminological Theories: From Classic School to Posivitist School" ("Rozwój teorii kryminologicznych: od szkoły klasycznej do szkoły pozytywistycznej").

Notatka o Prelegentce:
Dr Derya Tekin jest pracowniczką Katedry Prawa i Postępowania Karnego Wydziału Prawa Uniwersytetu Medeniyet w Istambule (Turcja). Tytuł doktora prawa uzyskała na Queen's University w Belfaście na podstawie rozprawy pt.:"An Evaluation of Situational Crime Prevention in Football in Turkey" ("Ewaluacja sytuacyjnego zapobiegania przestępstwom w obszarze piłki nożnej w Turcji"). Jest członkinią grupy badawczej: The National Center for Spectator Sport Safety and Security, University of Southern Missisipi (Stany Zjednoczone). Od 2020 r pełni funkcje dziekana Wydziału Prawa.

Link do spotkania: www.teams.microsoft.com

Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams.
Kod do zespołu (dla osób z organizacji UKW): qzs3xti
Osoby spoza Uczelni proszone są o przesłanie swojego maila w domenie microsoft na adres: t.walkowiak@ukw.edu.pl