Podpisanie listu intencyjnego ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza

W środę 30 marca podpisany został kolejny list intencyjny w naszym Instytucie. Tym razem z przedstawicielami sektora biznesu - ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza (strona www: www.spkip.pl/).

Podczas spotkania Stowarzyszenie reprezentował Zarząd w składzie:

• Marcin Zapora - Prezes Zarządu
  • Dorota Lewandowska - Wiceprezes Zarządu
  • Maciej Stróżyński - Sekretarz/Skarbnik

Nasz Instytut reprezentował nasz Dyrektor - dr hab. Radosław Krajewski, prof. uczelni.

W ramach listu strony deklarują wolę rozpoczęcia współpracy w zakresie m.in. wymiany informacji i doświadczeń, promocji, wspólnych inicjatyw naukowo-biznesowych, konsultacji i badań.

W ramach wspólnych działań Instytut oraz Stowarzyszenie deklarują:

• podejmowanie działań popularyzatorskich oraz promujących dorobek naukowy IPIE,
  • wsparcie przedsiębiorców w zakresie interpretacji aktualnych regulacji prawnych,
  • inicjowanie i prowadzenie wspólnych inicjatyw, przedsięwzięć mających na celu rozwój przedsiębiorczości i działań badawczo-konsultacyjnych,
  • zaspokajanie wspólnie uzgodnionych potrzeb informacyjnych,
  • wzajemna promocja projektów, działań i inicjatyw podejmowanych przez każdą ze stron,
  • wsparcie w realizacji studenckich praktyk zawodowych przez studentów IPIE.

Serdecznie dziękujemy Zarządowi Stowarzyszenia za otwartość i chęć dialogu, jak również za przemiłe spotkanie.