Zbiórka darów rzeczowych przez pracowników i studentów Uniwersytetu

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego na pomoc Ukrainie!
Zbiórka darów rzeczowych przez pracowników i studentów Uniwersytetu!

W dniach 1 – 3 marca zbieramy NOWE:

• kołdry, koce, koce termiczne, śpiwory, prześcieradła, łóżka polowe (nowe albo używane w dobrym stanie);
  • środki higieny osobistej, środki higieniczne dla kobiet, kosmetyki, pieluchy jednorazowe, pasty do zębów itp.;
  • środki opatrunkowe, rękawice i maseczki jednorazowe, apteczki; ręczniki;
  • żywność o długim terminie przydatności (konserwy, dania błyskawiczne, oleje, makaron, ryż);
  • mleko w proszku dla dzieci;
  • latarki;
  • baterie.

Punkt zbiórki – AULA ATRIUM, parter, budynek główny ul. Chodkiewicza 30, od wtorku do czwartku włącznie, w godz. 9.00 – 14.00.

Zebrane artykuły przekazane zostaną Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi w celu pomocy obywatelom Ukrainy dotkniętym działaniami wojennymi.

Wydział Pedagogiki razem z Kołem Naukowym Wspierania i Kreowania Rozwoju Dziecka, w porozumieniu z Bydgoszcz Pomaga Ukrainie, organizują zbiórkę dla dzieci z Ukrainy. Zbieramy:

• maskotki;
  • zabawki;
  • gry planszowe;
  • puzzle;
  • klocki;
  • kolorowanki;
  • materiały plastyczne.

Punkt zbiórki – GŁÓWNY BUDYNEK UKW, parter, pokój nr 48, ul. Chodkiewicza 30, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-15.00. Zabawki można dostarczać także do AULI ATRIUM od wtorku do czwartku włącznie, w godz. 9.00 – 14.00.