Pomoc dla studentów UKW z Ukrainy i ich rodzin

Zamieszczamy kolejną informację o pomocy oferowanej studentom i ich rodzinom, którzy przybyli na terytorium RP:

• nieodpłatna pomoc pracownika Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Kujawsko - Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.
    Szymon Raniszewski - współpracownik i jednocześnie student naszego Instytutu oferuje wsparcie dla studentów i ich rodzin z Ukrainy, którzy będą chcieli zamieszkać na terytorium naszego kraju. Obejmuje ono pomoc w przeprowadzeniu procedury od A do Z od złożenia wniosku przez monitorowanie stanu sprawy oraz po końcowe rozstrzygnięcie.
    Kontakt w sprawie pomocy: 507 409 581
  • pomoc psychologiczna - konsultacje zdalne i stacjonarne z psychologiem zgodnie z dyżurami zamieszczonymi na stronie: pomocpsychologiczna.ukw.edu.pl
    Kontakt w sprawie pomocy: 573 915 376

Wszystkie osoby, które są zainteresowane pomocą prosimy o kontakt bezpośrednio do wskazanych osób.