Udział dr Katarzyny Rybarczyk w konferencji z zakresu zawodów zaufania publicznego

Dr Katarzyna Rybarczyk wystąpiła, w dniu 20 stycznia 2022 r.,  na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Prawniczych Zawodów Zaufania Publicznego zorganizowanej przez Katedrę Prawa Administracyjnego Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu.

Była III edycja tej Konferencji skupiającej się na tematyce prawniczych zawodów zaufania publicznego. Tym razem poświęcona została zagadnieniu „Członkostwa w samorządach zawodowych”. Jej przedmiotem były zagadnienia związane z przynależnością do samorządów prawniczych zawodów zaufania publicznego rozważane w dwóch obszarach: teoretyczno-naukowym oraz praktycznym.

Wystąpienie dr Katarzyny Rybarczyk dotyczyło zagadnień członkostwa w samorządzie zawodowym radców prawnych. Jego przedmiotem były rozważania dotyczące skutków prawnych zawieszenia prawa do wykonywania zawodu radcy prawnego.

Efektem konferencji będzie publikacja pokonferencyjna. Serdecznie gratulujemy.