Najnowsze monografie pracowników IPiE

Z przyjemnością informujemy, że opublikowanych zostało aż 6 monografii autorstwa Pracowników naszego Instytutu. Należą do nich:

• Anna Hernacka-Janikowska, "Przestępczość zorganizowana a państwo. Wzajemne relacje i uwarunkowania", Wydawnictwo Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Bydgoszcz 2021.
    Link do publikacji na stronie wydawnictwa: wydawnictwo.ukw.edu.pl

• Anna Nowakowska, "Śledztwa w sprawach o przestępstwa gospodarcze", Wydawnictwo Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Bydgoszcz 2021.
    Link do publikacji na stronie wydawnictwa: wydawnictwo.ukw.edu.pl

• Kamila Piernik-Wierzbowska, "Odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez zwierzęta wolno żyjące", Wydawnictwo Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Bydgoszcz 2021.
    Link do publikacji na stronie wydawnictwa: wydawnictwo.ukw.edu.pl

• Karol Smoter, "Podatkowe bariery w swobodnym przepływie towarów. W związku z przekroczeniem przez produkt w świetle prawa Unii Europejskiej", Wydawnictwo Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Bydgoszcz 2021.
    Link do publikacji na stronie wydawnictwa: wydawnictwo.ukw.edu.pl

• Paweł Szwajdler, "Granice negatywnej harmonizacji podatków bezpośrednich w prawie Unii Europejskiej", Wydawnictwo C.H. Beck, Warszawa 2021.
    Link do publikacji na stronie wydawnictwa: ksiegarnia.beck.pl

• Patryk Theuss,"Prawne i kryminologiczne aspekty paserstwa w polskim prawie karnym i wykroczeń", Wydawnictwo Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Bydgoszcz 2021.
    Link do publikacji na stronie wydawnictwa: wydawnictwo.ukw.edu.pl

Serdeczni gratulujemy wszystkim Autorom i dziękujemy Wydawnictwu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy za opublikowanie monografii naszych Pracowników.