Dr hab. Tomasz Bojar-Fijałkowski prof. uczelni z wystąpieniem na międzynarodowej konferencji o wyzwaniach sektora energetycznego

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowało online w dniach 6-7 grudnia 2021 roku Międzynarodową Konferencję Naukową „Energy sector challenges in the era of energy transformation and the COVID - 19 pandemic”.

Jej uczestnikami byli naukowcy z Florencji, Krakowa, Tajwanu, Bergen, Poznania, Warszawy i Olsztyna oraz liczni praktycy.

Pośród nich dr hab. Tomasz Bojar-Fijałkowski profesor z Katedry Administracji UKW, który wygłosił referat „European Green Deal and Polish Energy transformation – what is missing in the area of business environmental law”.

Serdecznie gratulujemy Pani Profesorowi wystąpienia.