Nagroda dla dr Eweliny Idziak za artykuł naukowy o lokowaniu nadwyżek finansowych

Dr Ewelina Idziak wystąpiła na II Konferencji Naukowej - Inwestycje Alternatywne 2021 organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie oraz Urząd Statystyczny w Lublinie.

Temat wystąpienia to: „Nieruchomości i aktywa emocjonalne jako alternatywne formy lokowania nadwyżek finansowych gospodarstw domowych (na podstawie badania)".

Artykuł dr Eweliny Idziak wygrał w Konkursie o Nagrodę Dyrektora Instytutu Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i tym samym został wybrany przez Kapitułę Konkursu: najlepszym artykułem naukowym prezentowanym w ramach II Konferencji naukowej Inwestycje alternatywne 2021.

Nagrodą w konkursie jest publikacja artykułu w czasopiśmie punktowanym wg. MEiN na poziomie 80 punktów.

Serdecznie gratulujemy sukcesu.