Spotkanie organizacyjne "Legal and Business English Club" IPiE

Drodzy Studenci!
Planujemy powołać do życia Koło naukowe prawniczego i ekonomicznego języka angielskiego, którego opiekunami byliby dr Adam Jakuszewicz oraz mgr Marta Janocha.

W związku z tym serdecznie zapraszamy studentów wszystkich kierunków studiów prowadzonych przez nasz Instytut, zainteresowanych pogłębianiem znajomości języka angielskiego (zarówno ogólnego jak i specjalistycznego) w miłej, nieformalnej atmosferze, do wzięcia udziału w spotkaniu organizacyjnym.

Celem spotkania będzie:

• identyfikacja potrzeb i oczekiwań studentów zainteresowanych udziałem w działalności przyszłego Koła,
  • przedstawienie propozycji aktywności przyszłego Koła,
  • wypracowanie podstawowych zasad funkcjonowania przyszłego Koła (terminy i częstotliwość spotkań, rodzaj poszczególnych aktywności, rodzaj i stopień zaangażowania studentów w realizację poszczególnych aktywności Koła itp.).

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 22 listopada o godzinie 18:00 na platformie Microsoft Teams w zespole: "Legal and Business English Club".
Kod do zespołu: byt6t54

Spotkania planowanego Koła będą odbywać się w języku angielskim.
Oferta kierowana jest do wszystkich studentów niezależnie od stopnia zaawansowania znajomości języka angielskiego.