Studenci naszego Instytutu wyróżnieni podczas gali Media System Sp. z o.o

W październiku 2021 roku odbyła się Gala Jubileuszowa z okazji 10-lecia firmy Media System Sp. z o.o. Podczas Gali Prezes Zarządu - Rafał Rasmus wyróżnił studentów kierunku Administracja:

• Oliwię Zielińską oraz
  • Tobiasza Chrostowskiego.

Wymienione osoby to studenci studiów drugiego stopnia na kierunku administracja, absolwenci studiów pierwszego stopnia na tym samym kierunku.

Relacje z firmą Media System Sp. z o.o. zostały przez studentów nawiązane w ramach stażu studenckiego w ramach projektu "Nowoczesny Uniwersytet" realizowanego w naszym Instytucie, a finansowanego z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.
Oliwia i Tobiasz byli członkami zespołu projektowego, którego opiekunem z ramienia naszego Instytutu była dr Anita Kubanek.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia i odniesionego sukcesu.
Trzymamy kciuki za dalszą karierę zawodową, a wszystkich studentów zachęcamy do angażowania się w aktywności organizowane przez nasz Instytut.