Artykuł dra hab. Tomasza Bojar-Fijałkowskiego w „Gdańskich Studiach Prawniczych”

W najnowszym numerze czasopisma Gdańskie Studia Prawnicze (Rok XXV – Nr 3(51)/2021) ukazał się artykuł dra hab. Tomasza Bojar-Fijałkowskiego prof. uczelni pod tytułem Rozwój morskiej energetyki wiatrowej w Polsce – uwagi na tle gospodarczego prawa środowiska.

Cały numer GSP poświęcono prawnym wyzwaniom związanym z przystosowaniem do zmian klimatu. Pośród autorów artykułów, obok naszego profesora z Katedry Administracji UKW, są naukowcy w Gdańska, Krakowa, Torunia, Lublina, Opola oraz brytyjskiego Bournemouth. Czasopismo GSP wydaje Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, publikacje uzyskują 40 punktów.

Serdecznie gratulujemy Autorowi i zapraszamy do lektury.