Pozytywna ocena Polskiej Komisji Akredytacyjnej kierunku Ekomomia w IPiE

Z przyjemnością informujemy, że uchwałą 1025/2021 z dnia 21 października 2021 r. Polska Komisja Akredytacyjna wydała pozytywną ocenę kierunkowi Ekonomia pierwszego stopnia.

Polska Komisja Akredytacyjna uznała, że proces kształcenia realizowany na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy umożliwia studentom kierunku Ekonomia osiągnięcie założonych efektów uczenia się dla studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym.

Kolejna ocena programowa kierunku, zgodnie z uchwałą, powinna nastąpić w roku akademickim 2025/2026.

Serdecznie gratulujemy Władzom Instytutu za dbałość zarówno o dokumentację jak i o proces kształcenia Studentów oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do uzyskania tej oceny.
Jest to nasz wspólny duży sukces!