Pozytywna ocena Polskiej Komisji Akredytacyjnej kierunku Administracja w IPiE

Z przyjemnością informujemy, że uchwałą 826/2021 z dnia 2 września 2021 r. Polska Komisja Akredytacyjna wydała pozytywną ocenę kierunkowi administracja pierwszego i drugiego stopnia.

Polska Komisja Akredytacyjna stwierdza, że proces kształcenia realizowany na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy umożliwia studentom kierunku administracja osiągnięcie założonych efektów uczenia się dla studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim.

Kolejna ocena programowa kierunku, zgodnie z uchwałą, powinna nastąpić w roku akademickim 2026/2027.

Serdecznie gratulujemy Władzom Instytutu za dbałość zarówno o dokumentację jak i o proces kształcenia Studentów oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do uzyskania tej oceny. Jest to nasz wspólny duży sukces!