Dr hab. Tomasz Bojar-Fijałkowski prof. uczelni dołączył do Kolegium Redakcyjnego indonezyjskiego czasopisma naukowego

Kolejny sukces dra hab. Tomasza Bojar-Fijałkowskiego prof. uczelni z Katedry Administracji.

Pan Profesor został zaproszony do Kolegium Redakcyjnego (Editorial Board) czasopisma The Administrative and Environmental Law Review wydawanego przez Wydział Prawa Uniwersytetu w Lampung na indonezyjskiej wyspie Sumatra.

Czasopismo to publikuje wyłącznie angielskojęzyczne artykuły poświęcone zagadnieniom prawa publicznego, szczególnie środowiskowego i administracyjnego, ale także gospodarczego i finansowego.

Członkowie Kolegium Redakcyjnego czasopisma pochodzą, poza Indonezją, m.in. z Malezji, Wielkiej Brytanii, Chile, Tajlandii, Australii, Portugalii, Włoch, Indii, Serbii, Iraku, Barbadosu, Grecji, Stanów Zjednoczonych, Mołdowy i Polski.

Więcej o czasopiśmie „The Administrative and Environmental Law Review” pod linkiem: