28 konferencja naukowców z Polski i Chorwacji z aktywnym udziałem dr hab. Tomasza Bojar-Fijałkowskiego prof. uczelni

Pracownik naszego Instytutu, dr hab. Tomasz Bojar-Fijałkowski prof. uczelni z Katedry Administracji, uczestniczył w 28 międzynarodowej konferencji z cyklu GIS Odyssey organizowanej on-line przez szereg polskich i chorwackich uniwersytetów wraz z Chorwacko-Polską Siecią Naukową.

Dr hab. Tomasz Bojar-Fijałkowski, członek założyciel Chorwacko-Polskiej Sieci Naukowej, wygłosił referat „The European Green Deal and development of Polish offshore energy. Remarks on the economic, environmental and energetical law”, który został także opublikowany w pierwszym inauguracyjnym numerze nowego międzynarodowego czasopisma „GIS Odyssey Journal”. Czasopismo wraz z artykułem jest dostępne pod linkiem:

www.gisjournal.us.edu.pl