Mgr Przemysław Kuczkowski prelegentem Konferencji Naukowej „Cyberbezpieczeństwo informacji w praktyce”

W dniu 25 maja 2021 r. odbyła się w formie zdalnej V Konferencja Naukowa „Cyberbezpieczeństwo informacji w praktyce” zorganizowana przez Stowarzyszenie Inspektorów Ochrony Danych pod patronatem:

• Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie,
  • Politechniki Częstochowskiej,
  • Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz
  • Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu

Mgr Przemysław Kuczkowski reprezentujący wziął udział w Panelu I w którym wygłosił referat "Aspekty prawne bezpieczeństwa cyfrowego".

W Panelu I „Filozoficzne i prawne przesłanki cyberbezpieczeństwa” swoje prelekcje przedstawili ponadto:

• dr hab. Andrzej Szachaj – „Krytyczna filozofia Internetu”;
  • Dr hab. Hanna Batorowska – „Prognozy rozwoju sztucznej inteligencji i bezpieczeństwa cyfrowego”;
  • dr hab. Zbigniew Mikołejko – „Tesknota za codzienną zwyczajnością w cyberświecie”.

Konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem wzięło w niej udział około 100 uczestników, zaś referat mgr Przemysława Kuczkowskiego został pozytywnie przyjęty.

Serdecznie gratulujemy Prelegentowi i Organizatorom.

Biała grafika z kolorowymi kropkami oraz napisem: Aspekty prawne bezpieczeństwa cyfrowego