dr Ewelina Idziak - ekspert w debacie oxfordzkiej w ramach projektu NBP „Złote Szkoły NBP”

W dniu 20.04.2021 odbyła się debata oxfordzka zorganizowana przez VI L.O. w Bydgoszczy w ramach projektu Narodowego Banku Polskiego „Złote Szkoły NBP”, podczas której zaszczytną rolę eksperta pełniła wykładowczyni Instytutu Prawa i Ekonomii dr Ewelina Idziak.

Ponadto 21.04.2021 Pani dr Ewelina Idziak wygłosiła również 2 wykłady eksperckie:

1. Sposoby na pomnażanie oszczędności – lokaty i moc procentu składanego, inflacja i co trzeba o niej wiedzieć, podstawy inwestowania.
  2. Pierwsze konto bankowe i karta płatnicza – sprzymierzeńcy roztropnych użytkowników.

Wykłady zostały bardzo dobrze przyjęte przez liczną publiczność. Był to także doskonały sposób promocji Instytutu Prawa i Ekonomii UKW.