Tutoring dla Studentów IPiE

Tutoring dla studentów
czyli jak realizować swoje cele rozwojowe (osobiste, naukowe i zawodowe) na  indywidulnych zajęciach z tutorem?

Co można osiągnąć?

• poszerzenie i/lub pogłębienie wiedzy i świadomości w zakresie własnych zainteresowań z wybranego (przez studenta, po uzgodnieniu z tutorem) obszaru nauk, dziedzin i dyscyplin społecznych;
  • nabycie lub usprawnienie umiejętności np. analizowania i syntetyzowania tekstów, aktywnego słuchania, uważnego czytania, logicznego wyrażania myśli, precyzyjnego formułowania pytań i problemów, motywowania i inspirowania siebie oraz innych);
  • uzyskanie na ich podstawie odpowiednich kompetencji poznawczych (wiedza o sobie i o świecie społecznym), komunikacyjnych (sztuka konwersacji, przekonywania, uzasadniania, logicznych wypowiedzi, mediacji i negocjacji oraz diagnozowania/rozpoznawania problemów w naukach społecznych) i działaniowych (diagnozowanie, projektowanie działań społecznych, rozwiązywanie problemów, planowanie, organizowanie i zarzadzanie zasobami ludzkimi oraz zarządzania sobą).

Co zrobić, aby wziąć udział w tutoringu?

Napisać list motywacyjny z określeniem obszaru zainteresowań i wyznaczyć kilka celów do osiągnięcia wraz z ich krótkim uzasadnieniem, przesłać na adres mailowy Sekretariatu Instytutu Prawa i Ekonomii do Pani Ewy Kulpa: e.kulpa@ukw.edu.pl

Ze względu na indywidualną formułę zajęć liczba miejsc jest ograniczona do dwóch studentów w trakcie semestru. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 28 lutego 2020.

Zapraszam zainteresowanych studentów do podnoszenia swoich kompetencji  metodą tutoringu.