Udział dra hab. Tomasza Bojara-Fijałkowskiego w międzynarodowej konferencji

Dr hab. Tomasz Bojar-Fijałkowski aktywnie uczestniczył w międzynarodowej konferencji naukowej zorganizowanej przez Kiev National University of Trade and Economics oraz Ukrainian Association of Professors and Researches of European integration.

Podczas odbywającej się w dniach 29-30.10.2020 on-line konferencji “Socio-economic dimension of European integration process” pracownik Katedry Administracji UKW wygłosił referat zatytułowany "Offshore energy in EU energetical and ecological development – perspective of Polish law and economy”.

Dr hab. Tomasz Bojar-Fijałkowski drugi już raz uczestniczy w konferencji organizowanej przez ten kijowski uniwersytet, zacieśniając współprace międzynarodową IPiE UKW.

Serdecznie gratulujemy :)