Relacja z inauguracji roku akademickiego 2020/2021 w IPiE

W poniedziałek 19 października o godzinie 8:00 odbyła się inauguracja roku akademickiego 2020/2021 w Instytucie Prawa i Ekonomii.

Przebiegała ona następująco:

• wypowiedź dra hab. Radosława Krajewskiego, prof. UKW, Dyrektora Instytutu Prawa i Ekonomii
  • relacja z otwarcia roku przez Jego Magnificencję prof. dr hab. Jacka Woźnego, Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • wypowiedź dr Joanny Gomoliszek, Dyrektora Kolegium IV UKW
  • wypowiedź dr Aldony Uziębło oraz dr Agnieszki Wedeł-Domaradzkiej, Zastępcy ds. kształcenia Instytutu Prawa i Ekonomii UKW
  • wypowiedź gościa specjalnego Marcina Wąsik-Wiszniewskiego, Regionalnego Dyrektora Programów Edukacji Ekonomicznej Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o.
  • zakończenie - Gaudeamus igitur

Następnie Studenci mieli spotkania na poszczególnych kierunkach, ze swoimi opiekunami roku i wykładowcami oraz Interesariuszami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Studentom za obecność i uczczenie z nami tego ważnego dnia.