Instrukcja i harmonogram odbioru legitymacji studenckich dla studentów stacjonarnych

Drodzy Studenci pierwszych roczników administracji, kryminologii oraz prawa w biznesie,

informujemy, że odbiór legitymacji oraz podpisanie ślubowań i oświadczeń będzie miało miejsce w dniu 21 października - w środę w siedzibie Instytutu Prawa i Ekonomii pl. Weyssenhoffa 11.

Na ten dzień ogłoszone są godziny dyrektorskie, czyli jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

Wskazane dokumenty są możliwe do odebrania jedynie przez osoby z I naboru, osoby z II naboru będą odbierały swoje dokumenty w terminie późniejszym, o którym zostaną Państwo poinformowani osobną wiadomością.

Legitymacje będzie można odbierać w godzinach 10.00-14.00 w salach wyznaczonych dla danego kierunku studiów (prosimy o uważne czytanie komunikatów w siedzibie uczelni). Bardzo prosimy w tych dniach o przybycie, gdyż podpisania i odebranie ww dokumentów jest niezbędnym etapem rozpoczęcia studiów. Jednocześnie bardzo prosimy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego: chodzenie w maseczkach, posiadanie rękawiczek, przyniesienie własnego długopisu oraz unikanie zgromadzeń i zachowanie dystansu społecznego. Osoby z objawami zbliżonymi do objawów koronawirusa prosimy o pozostanie w domach, zostaną Państwu w późniejszym terminie przekazane dalsze informacje, co do odbioru dokumentów.

HARMONOGRAMY: TUTAJ

Drodzy Studenci pierwszego roku ekonomii,

informujemy, że odbiór legitymacji oraz podpisanie ślubowań i oświadczeń będzie miało miejsce w dniu 22 października - w czwartek w siedzibie Instytutu Prawa i Ekonomii pl. Weyssenhoffa 11, I p., sala 120.

Legitymacje będzie można odbierać w godzinach 09.00-13.00, wg harmonogramu, który zostanie przesłany każdemu drogą mailową. Prosimy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego: chodzenie w maseczkach, posiadanie rękawiczek, przyniesienie własnego długopisu oraz unikanie zgromadzeń i zachowanie dystansu społecznego. Osoby z objawami zbliżonymi do objawów koronawirusa prosimy o pozostanie w domach, zostaną Państwu w późniejszym terminie przekazane dalsze informacje, co do odbioru dokumentów.