Dr Tomasz Bojar-Fijałkowski - uczestnik w międzynarodowej debacie on-line

Dr Tomasz Bojar-Fijałkowski wziął 30 września 2020 roku udział w międzynarodowej debacie on-line „O administracji po korona wirusie. Czy mierzymy się z kryzysem decentralizacji?” .

Debatę zorganizowało Centrum im. Ignacego Daszyńskiego oraz niemiecka Fundacja im. Friedrich Eberta. Brali w niej udział, poza naszym pracownikiem z Katedry Administracji UKW, naukowcy z Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Gdańskiego, politycy polscy i niemieccy w tym Wiceprzewodniczący Landtagu Bawarii Markus Rinderspacher oraz dyskutant ze Stanów Zjednoczonych.

Dr Tomasz Bojar-Fijałkowski wypowiadał się m.in. o relacjach wojewody z samorządem terytorialnym w dobie pandemii, metodach zarządzania kryzysowego oraz własnych doświadczeniach pracy na stanowisku Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

W takiej samej konwencji, te same podmioty zorganizowały debatę 1 lipca 2020 roku pod tytułem „Czy pandemia COVID-19 przybliży Polsce e-administrację?”, której dr Tomasz Bojar-Fijałkowski był pomysłodawcą i moderatorem.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na arenie międzynarodowej.