Oferta studiów na Wydziale Prawa i Ekonomii UKW w Bydgoszczy

W życiu przychodzi podejmować nam bardziej lub mniej ważne decyzje. Te o wyborze drogi kształcenia na poziomie studiów niewątpliwie zaliczają się do tych pierwszych, o ile nie są jednymi z najważniejszych w życiu każdego z nas. Wymagają więc poważnego namysłu i to nie tylko przyszłych Studentki czy Studenta, ale także ich Bliskich.

Gdybyście w tych jakże ważnych chwilach decydowania w tej przestrzeni zechcieli pochylić się nad ofertą studiów Wydziału Prawa i Ekonomii UKW w Bydgoszczy to być może okaże się ona dla Was interesująca.

Zapraszamy bowiem na studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne na następujących atrakcyjnych kierunkach studiów:

Zapraszamy także na studia podyplomowe:

To u nas łączą się tradycja z nowoczesnością, to co utrwalone w perspektywie edukacyjnej z tym co w pełni nowatorskie, a wszystko to w dającej spore szanse zawodowe Bydgoszczy w przyjaznej atmosferze Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego o ponad 50-letniej historii wychodzącego naprzeciw społecznym i gospodarczym potrzebom regionu i kraju!

Zapraszamy!

Znajdź nas i polub na Facebooku, Instagramie i Youtube!