Informacja Dyrektora Instytutu na temat zakończenia roku akademickiego Informacja Dyrektora Instytutu na temat zakończenia roku akademickiego

Informacja Dyrektora Instytutu na temat zakończenia roku akademickiego

Szanowni Studenci i Wykładowcy Instytutu Prawa i Ekonomii!

powoli weszliśmy w wakacyjny czas. Końca dobiegły obrony prac dyplomowych (magisterskich i licencjackich) - tu szczere gratulacje dla wszystkich licencjatów i magistrów i Ich promotorów za to, że zdołaliście "dopiąć" prace w tym trudnym czasie pandemii. Słowa wdzięczności dla Recenzentów i Przewodniczących Komisji.
Paniom z Dziekanatu i Sekretariatu, ale też Dyrektor Kolegium IV i Kierownik Dziekanatu, wielkie dzięki za ich zorganizowanie!
Paniom z obsługi ukłony za troskę o reżim sanitarny!

Gratulacje dla wszystkich Studentów za zdalnie złożone egzaminy i uzyskane zaliczania, a Wykładowcom wdzięczność za ich przeprowadzenie! Jeśli coś jeszcze w tym zakresie pozostało do zrobienia - to cierpliwości!

Spokojnych wakacji i do zobaczenia "tradycyjnie" w nowym roku akademickim!

Dyrektor Instytutu Prawa i Ekonomii
dr hab. Radosław Krajewski, prof. uczelni