"Spotkania czwartkowe" - live z Ewą Wilmanowicz o reputacji (10.06.20r.)

Instytut Prawa i Ekonomii zaprasza na nowy cykl spotkań live pod nazwą
"Spotkania czwartkowe"
które będą odbywać się do końca czerwca
w każdy czwartek o godzinie 18:00 na profilu FB Instytutu.

Zaprosiliśmy interesujących prelegentów,
którzy przygotowali specjalnie dla naszych Studentów bardzo wartościowe wykłady.
Na sam koniec (koniec czerwca/początek lipca) szykujemy prawdziwe "WOW". Śledźcie nasz profil i bądźcie na bieżąco.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na kolejną prelekcję wraz z Instytutem Prawa i Ekonomii zaprasza Koło Naukowe "Prawo&Biznes" - współorganizator wydarzenia, które odbędzie się wyjątkowo
w środę 10 czerwca o godzinie 18:00
(w związku z przypadającym na czwartek świętem).

Naszym gościem będzie Pani Ewa Wilmanowicz - mówca, konsultant, doradca zarządów.
Temat: "Osobista reputacja - jak pomaga w życiu i karierze?"

Notatka o prelegentce:

Ewa Wilmanowicz - mówca, konsultant, doradca zarządów.
Członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Klubu France - Pologne i Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.
Wykładowca akademicki, przedsiębiorca i autorka publikacji naukowych. Ekspert Instytutu Badań Gospodarczych w obszarze reputacji. Prelegent. Absolwentka Universite d’Angers i UMK.
Autorka książki „Osobista reputacja - jak budować markę w dobrym stylu” wyd. Onepress. W obszarze reputacji wypowiada się jako ekspert w biznesowych magazynach branżowych, audycjach radiowych i programach telewizyjnych.

Więcej o prelegentce:

Profil na FB - zobacz
Profil na Linkedin - zobacz

Serdecznie zapraszamy na live, podczas ktorego będzie można zadawać pytania.