"Spotkania czwartowe" - live z Leną Wachowiak o odkładaniu zadań na później (18.06.20r.)

Instytut Prawa i Ekonomii zaprasza na nowy cykl spotkań live pod nazwą
"Spotkania czwartkowe"
które będą odbywać się do końca czerwca
w każdy czwartek o godzinie 18:00 na profilu FB Instytutu.

Zaprosiliśmy interesujących prelegentów,
którzy przygotowali specjalnie dla naszych Studentów bardzo wartościowe wykłady.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na kolejną prelekcję wraz z Instytutem Prawa i Ekonomii zaprasza Koło Naukowe "Prawo&Biznes" - współorganizator wydarzenia, które odbędzie się
w czwartek 18 czerwca o godzinie 18:00.

Naszym gościem będzie Pani Lena Wachowiak - trener biznesu i kompetencji miękkich, trener wystąpień publicznych i autoprezentacji w Speechmasters.pl, mentor w obszarze przemawiania, mówczyni, konferansjerka, profesjonalna ewaluatorka.
Temat: "Jak zawalczyć z prokrastynacją i wygrać?"

Notatka o prelegentce:

Lena Wachowiak – trener biznesu i kompetencji miękkich, trener wystąpień publicznych i autoprezentacji w Speechmasters.pl, mentor w obszarze przemawiania, mówczyni, konferansjerka, profesjonalna ewaluatorka. Pomysłodawczyni i Organizatorka Konferencji Kody Kobiecości, tłumaczka, autorka tekstów, aktywna i zaangażowana społeczniczka. Inicjatorka społecznościowej grupy wsparcia - „Kryzysownik – czyli równowaga i styl na trudne czasy”.

Założycielka i liderka 3 bydgoskich klubów: Toastmasters Speakers Zone – anglojęzycznego klubu mówców i liderów, English Speaking Club – klubu konwersacyjnego dla osób anglojęzycznych oraz Business Zone Mastermind – klubu praktycznego treningu wystąpień publicznych i kompetencji miękkich dla przedsiębiorców.

Autorka programu „Wielcy mówią” na kanale YouTube z udziałem osobistości ze świata nauki, kultury, biznesu, mediów, sztuki. Współautorka książki : Diamenty kobiecego biznesu. Kobiety, które zmianiają świat”.

Jej życiowe motto brzmi: „Najważniejsze wyprawy w życiu to wychodzenie ludziom naprzeciw”, dlatego uwielbia rozmawiać i uczyć się od innych, zaprasza do współpracy ciekawych ludzi biznesu, kultury i sztuki, nagrywa wywiady, w których eksponuje wartości przekazywane przez rozmówców, słucha, pisze, inspiruje, tworzy. W ludziach i świecie poszukuje prawdy, piękna, dobra i harmonii.

Zakochana w słowie mówionym i pisanym, niestrudzona poszukiwaczka adekwatnych form wyrazu dla istotnych treści. Entuzjastka działania i tworzenia wartości oraz dzielenia się nią z innymi.

Jej najnowsze dziecko to projekt SpeechMasters, którego nadrzędnym zadaniem i celem jest edukować przedsiębiorców jak płynnie i sprawnie komunikować się w biznesie i w życiu oraz tworzyć zdrowe relacje.

W międzynarodowej organizacji mówców i liderów Toastmasters uzyskała certyfikat złotego mówcy – Advanced Certificate Gold, czyli najwyższy stopień zaawansowania w wystąpieniach publicznych amerykańskiej organizacji Toastmasters International. Obecnie jest Wiceprezesem ds. PR i członkiem nowo powstałego Klubu Wirtuozów Toastmasters zrzeszającego zaawansowanych mówców i liderów. W roku 2015 uzyskała tytuł Mistrzyni Polski w mowach improwizowanych i wicemistrzyni w mowach humorystycznych, wielokrotna finalistka rejonowych i okręgowych konkursów przemawiania. Nieustannie się rozwija uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach doskonalących, swoje umiejętności improwizacji teatralnej w języku angielskim szlifowała pod okiem Katarzyny Chmary z Improvart. Miłośniczka edukacji, ciszy, spacerów, tańca i psów.

Więcej o prelegentce:
Profil na FB - zobacz

Serdecznie zapraszamy na live, podczas którego będzie można zadawać pytania.