"Spotkania czwartkowe" - live z Moniką Sławecką o porwaniach (04.06.2020r.)

Instytut Prawa i Ekonomii zaprasza na nowy cykl spotkań live pod nazwą
"Spotkania czwartkowe"
które będą odbywać się do końca czerwca
w każdy czwartek o godzinie 18:00 na profilu FB Instytutu.

Zaprosiliśmy interesujących prelegentów,
którzy przygotowali specjalnie dla naszych Studentów bardzo wartościowe wykłady.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na pierwszą prelekcję wraz z Instytutem Prawa i Ekonomii zaprasza Koło Naukowe Kryminologii - współorganizator wydarzenia, które odbędzie się w czwartek 4 czerwca o godzinie 18:00.

Naszym gościem będzie Pani Monika Sławecka - pisarka, scenarzystka oraz filmoznawczyni.
Temat: Porwania. O zjawisku, które wypieramy, że może spotkać każdego z nas.

Notatka o prelegentce:
Monika Sławecka - pisarka, scenarzystka oraz filmoznawczynia, która ukończyła filmoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim. Studiowała także aktorstwo i scenariopisarstwo.
Od 2008 roku związana jest z branżą filmową i telewizyjną. Jest autorką takich książek jak: „Dożywocie. Zbrodnia i kara Małgorzaty Rozumeckiej”, „Alkoholizm. Piekło kobiet” czy najnowsza pozycja wydawnicza „Porwania”.
I to właśnie tytuł jej ostatniej książki stanowić będzie temat spotkania i obszar rozmów podczas live.

Więcej o prelegentce:
Profil na FB - zobacz
Profil na Instagramie - zobacz
Podcast - rozmowa prelegentki z Mikołajem Lizutem - posłuchaj
W załączeniu - zdjęcia okładek książek Autorki.

Serdecznie zapraszamy na live, podczas ktorego będzie można zadawać pytania.