Wykłady otwarte online dla studentów Prawa, Administracji i Kryminologii Wykłady otwarte online dla studentów Prawa, Administracji i Kryminologii

Wykłady otwarte online dla studentów Prawa, Administracji i Kryminologii

Zapraszamy na wykłady on-line w dniu 28.04.2020 godz. 9.00

Temat 1: Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni
Temat 2: Korzystanie z informacji gospodarczej przewagą konkurencyjną firm. Rola i znaczenie BIG IM

Wykłady odbędą się jeden po drugim na tym samym logowaniu.
Czas trwania wykładu: 2x60 minut.

Prowadzący wykład: Marcin Wąsik-Wiszniewski - Regionalny Dyrektor Programów Edukacji Ekonomicznej - Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

Rejestracji na wykład on-line należy dokonać nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu.

Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link (należy wpisać imię, nazwisko oraz adres e-mail):

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu on-line, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji.

Wykład on-line ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie.
W wykładzie będzie również uczestniczyć dr Aldona Uziębło. Wykładowca otrzyma listę uczestników wykładu on-line.

WAŻNE: W zajęciach można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa. Można także korzystać ze smartfonu lub tabletu, ale używając koniecznie aktualnej przeglądarki internetowej: Chrome, FireFox, Safari, Opera lub Edge.

CERTYFIKAT: Każdy uczestnik po wykładzie otrzyma maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).

Wykłady realizowane są w ramach Programu NZB. Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem to realizowany od 2009 r. na ponad 120 polskich uczelniach, jeden z największych programów edukacji ekonomicznej, skierowany do studentów i pracowników naukowych. Powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich i Biura Informacji Kredytowej, przy wsparciu i zaangażowaniu Krajowej Izby Rozliczeniowej.

Misją Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem jest podnoszenie poziomu wiedzy o budowaniu wiarygodności finansowej, zarządzaniu ryzykiem w biznesie i życiu osobistym, o  rynku finansowym, przedsiębiorczości oraz zarządzaniu poprzez rozwój współpracy biznesu ze szkołami wyższymi