Komunikat Władz Instytutu w zakresie kształcenia zdalnego Komunikat Władz Instytutu w zakresie kształcenia zdalnego

Komunikat Władz Instytutu w zakresie kształcenia zdalnego

W związku z komunikatem Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego z dnia 11 marca 2020 roku dotyczącego rozprzestrzeniania się koronawirusa przekazujemy komunikat Władz Instytutu w zakresie zajęć dydaktycznych w formule zdalnej:

Przez najbliższe dwa tygodnie zajęcia nie będą odbywały się w formie kontaktów bezpośrednich.

W związku z tym poszczególni wykładowcy będą przekazywali Państwu materiały konieczne dla osiągnięcia celów uczenia się oraz sposoby ich weryfikacji. Przekazanie następować będzie pocztą elektroniczną (preferowane maile w domenie UKW) lub poprzez platformę zdalnego nauczania -Moodle.

Bardzo prosimy o poważne, adekwatne do sytuacji, podejście do tematu i wykonywanie poleceń i zadań jakie Państwo otrzymają od prowadzących.

Celem takiego rozwiązania jest nieingerowanie w harmonogram roku akademickiego, nieobciążanie zbyt długimi godzinami odbywania odrabianych zajęć oraz zapewnienie prawidłowej realizacji procesu kształcenia.