Spotkanie z Kujawsko-Pomorskim Kuratorem Oświaty - Markiem Gralikiem Spotkanie z Kujawsko-Pomorskim Kuratorem Oświaty - Markiem Gralikiem

Spotkanie z Kujawsko-Pomorskim Kuratorem Oświaty - Markiem Gralikiem

3 marca 2020 r. Studenci II roku administracji wraz z członkami KN Prawo i Społeczeństwo, uczestniczyli w spotkaniu z Kujawsko-Pomorskim Kuratorem Oświaty - Markiem Gralikiem.

Studenci długo dyskutowali o kwalifikacjach uczniów polskich szkół, aktualnych problemach systemu edukacji, w tym o pracy naszego gospodarza oraz systemie oświaty i szkołach branżowych.

Znacznie wzbogaciło to naszą wiedzę w związku z realizowanymi w tym semestrze zajęciami z administracji oświaty i nauki prowadzonymi przez prof. uczelni Marcina Skindera. Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze, nie zabrakło zaproszenia na kolejne spotkanie, tym razem w Instytucie.