Wykłady otwarte

Wykłady otwarte "Rynek gier hazardowych" - podsumowanie

W dniu 15 stycznia 2020 roku Studenci Instytutu Prawa i Ekonomii mieli niesamowitą przyjemność wysłuchania wykładów na temat rynku gier hazardowych. Wykłady otwarte zorganizowała dr Ewa Dziawgo. W przedsięwzięciu pomagali Studenci Koła Naukowego Inwestycji i Rynku Finansowego.

Wykłady wygłosili Rachmistrz SCS Artur Urbański, Młodszy Aspirant SCS Robert Sadowski oraz dr Ewa Dziawgo. Poruszane były m.in. zagadnienia dotyczące zagrożeń i konsekwencji związanych z uzależnieniem od hazardu, wielkości rynku gier hazardowych, wirtualnych kasyn, szarej strefy.

Magia wirtualnych kasyn i bardzo ciekawa prezentacja zagadnień dotyczących hazardu stworzyła wyjątkową atmosferę tych wykładów. Poruszane problemy skłaniały uczestników do przemyśleń i dyskusji.

Wszystkim Prelegentom oraz Publiczności Studenckiej serdecznie dziękujemy!