Nowe Koło Naukowe Kryminologii

czytaj całośćW dniu 3 grudnia zawiązało się Koło Naukowe Kryminologii, które tworzy 32 członków założycieli. Zarząd w osobach: przewodnicząca Pani Liwia Jakubczyk, zastępca przewodniczącej Pani Anna Jurek, sekretarz Pani Paulina Wypij oraz opiekun koła dr Jarosław Janikowski podpisali statut koła oraz wniosek o jego formalne zarejestrowanie, które nastąpiło 16 grudnia.

Koło Naukowe Kryminologii ma na celu rozwijać wiedzę oraz zainteresowania studentów w obszarze kryminologii oraz nauk pokrewnych. W najbliższej przyszłości członkowie koła mają w planach przeprowadzenie badań naukowych w obszarze prawa wykroczeń oraz organizację wykładów dla studentów IPiE i nie tylko.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do Koła Naukowego Kryminologii zapraszamy 9 stycznia do pokoju nr 121 w IPiE o godz. 16:00.