Wykład otwarty

Wykład otwarty "Bezpieczeństwo w transporcie miejskim" - podsumowanie

W dniu 2 grudnia br. odbył się wykład otwarty, zorganizowany przez Koło Naukowe Ekonomii, na temat "Bezpieczeństwa w transporcie miejskim".

Wykład wygłosił dr inż. Piotr Bojar, Dyrektor  ds. Sprzedaży i Marketingu w Tramwajach Fordon Sp. z o.o. Bydgoszcz.

Podczas wykładu prezentowano działa na rzecz rozwoju transportu, szczególnie transportu zbiorowego. Poruszono także problematykę niezawodności i bezpieczeństwa systemów transportowych. Przedstawiono również zagadnienia dotyczące ekologii transportu, ekologistyki w procesach produkcyjnych oraz zarządzania łańcuchem dostaw. Pan Doktor ponadto podzielił się z nami wynikami prowadzonych przez siebie badań.

dr inż. Piotr Bojar.
Absolwent Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy. Dyrektor  ds. Sprzedaży i Marketingu w Tramwajach Fordon Sp. z o.o. Bydgoszcz. Od lat pracuje i działa na rzecz rozwoju transportu, szczególnie transportu zbiorowego. Wcześniej jako naukowiec i wykładowca akademicki, obecnie również w branży transportowej. Nadal rozwija swoje zainteresowania naukowe w kierunku: niezawodności i bezpieczeństwa systemów transportowych. Ponadto w obszarze naukowy zainteresowań pozostają zagadnienia: ekologii transportu, ekologistyki w procesach produkcyjnych oraz zarządzania łańcuchem dostaw.

Dziękujemy za zainteresowanie i liczny udział Studentów. Na ręce Koła skłądamy podziękowania za inicjatywę i oranizację wykładu.