Udział dra Adama Jakuszewicza w międzynarodowej konferencji „30 lat obowiązywania Konwencji o Prawach Dziecka”

Dnia 08.11.2019 r. dr Adam Jakuszewicz, pracownik Katedry Prawa Instytutu Prawa i Ekonomii UKW, wziął udział w międzynarodowej konferencji „30 lat obowiązywania Konwencji o Prawach Dziecka” zorganizowanej przez Katedrę Prawa Cywilnego Uniwersytetu La Laguna w Hiszpanii.

Podczas konferencji dr Jakuszewicz wygłosił referat pt. „La protección del derecho del niño/a a conocer sus orígenes biológicos en el Derecho Internacional” (Prawnomiędzynarodowa ochrona prawa dziecka do poznania tożsamości jego rodziców biologicznych).

Gratulujemy prelegentowi udziału w tak ważnej, międzynarodowej konferencji i reprezentowanie naszego Instytutu.