Podsumowanie Konferencji

Podsumowanie Konferencji "BiznesTrendy 2019"

22 listopada 2019 roku odbyła się jedna z ważniejszych w regionie konferencji, której przedmiotem są najnowsze trendy w zarządzaniu przedsiębiorstwem. W wydarzeniu udział wzięli pracownicy i studenci Instytutu.

Ideą konferencji jest prezentacja współczesnych trendów w działalności przedsiębiorstw i ich zastosowania w praktyce. Prezentowane będą treści merytoryczne wynikające z doświadczenia praktyków i specjalistów.
Wydarzenie zostało podzielone na dwa etapy: część wykładową oraz panelową. Celem jest pokazanie najciekawszych trendów we wdrażaniu strategii biznesowych, wynikających z doświadczenia zarówno globalnych, jak i lokalnych przedsiębiorstw.

W Konferencji udział wzieli Studenci Instytutu - członkowie Koła Naukowego "Prawo&Biznes" wraz z Opiekunem Koła dr Anitą Kubanek. Podczas wydarzenia miało miejsce spotkanie z partnerami Instytutu - firmą Media System Sp. z o.o., do której kierowani są studenci na staże i praktyki zawodowe.

Więcej o Konferecji: TUTAJ