Wykład otwarty

Wykład otwarty "Charakterystyka pracy prawnika biznesowego" - podsumowanie

Dnia 3 grudnia br. odbył się wykład na temat: "Charakterystyka pracy prawnika biznesowego" prowadzony przez dr Kamilę Piernik-Wierzbowską.

Studenci podczas wykładu mieli możliwość poznać tajniki pracy prawnika biznesowego, która różni się od pracy prawnika w kancelarii prawnej. Dr Kamila Piernik-Wierzbowska w sposób bardzo ciekawy i przystępny przedstawiła najważniejsze elementy pracy prawnika biznesowego, opowiedziała o pożądanych predyspozycjach osób, które ubiegają się o to stanowisko jak również o różnorodności w używanym przez prawników języku. Dopełnieniem wykładu były case study, w których prelegentka wspomniała o własnych doświadczeniach i rozstrzygnięciach rożnych problemów.

Prelegentka: dr Kamila Piernik-Wierzbowska
Radca prawny o specjalizacji prawnik biznesowy. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw i występowaniu przed sądem. Pracuje w najstarszej poznańskiej kancelarii prawnej oraz jako prawnik in-house. Współpracuje z instytucjami zrzeszającymi przedsiębiorców i szkoli kadrę zarządzającą firm. Doktor nauk prawnych, absolwent studiów podyplomowych z dziedziny prawa cywilnego i prawa ubezpieczeń gospodarczych, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Świadczy pomoc prawną także w języku angielskim.

Serdecznie dziękujemy Prelegentce za poświęcony czas i przekazaną wiedzę a Studentom za aktywny udział w wykładzie.