Relacja ze spotkania z Associate Partnerem - Tomaszem Balcerakiem z międzynarodowej kancelarii Roedl und Partner

W dniu 29 maja br. z inicjatywy dra Tomasza Knepki, w ramach naszego Instytutu odbyło się spotkanie z Tomaszem Balcerakiem, praktykiem z międzynarodowej kancelarii Roedl und Partner. Podczas spotkania Pan Tomasz Balcerak przedstawił charakterystykę kancelarii, procesy zarządzania oraz możliwości rozwoju zawodowego - w obszarze podatków i księgowości - przyszłych absolwentów naszej Uczelni.

Spotkanie zakończyło się miłym akcentem w postaci wręczenia studentom upominków ufundowanych przez kancelarię Roedl und Partner.