Seminarium naukowe poświęcone bezpieczeństwu w ruchu drogowym na terenie województwa kujawsko-pomorskiego

W dniu 26 lutego 2019 roku o godzinie 10.00 w Bibliotece Głównej UKW dobyło się seminarium naukowe poświęcone bezpieczeństwu w ruchu drogowym na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Naukowe spotkanie rozpoczęło się przywitaniem przybyłych gości przez Dziekana Wydziału Administracji i Nauk Społecznych dr hab. Radosława Krajewskiego, prof. nadzw. UKW. Następnie występowali po sobie przedstawiciele służb bezpieczeństwa publicznego. Seminarium zostało zakończone wystąpieniem Naczelnika Wydziału Szkoleń i BRD WORD w Bydgoszczy. Wyrażamy głęboką nadzieję, że naszych słuchaczy zainteresowało naukowe seminarium.

Patronat medialny udzielili: Gazeta Pomorska oraz PiK Polskie Radio.

Fotorelacja dostępna na facebook'u.

Relacja "Zbliżeniach".

Relacja w Radio PiK.