International Taxation Conference

W grudniu 2018 r. pracownik naszego Wydziału, a zarazem Instytutu Prawa, Administracji i Zarządzania - adiunkt dr Karol Smoter miał zaszczyt wziąć udział w prestiżowej międzynarodowej konferencji z zakresu prawa podatkowego "International Taxation Conference" w Mumbaju, w Indiach.

Konferencja zorganizowana została wspólnie przez Fundację na rzecz Międzynarodowego Prawa Podatkowego (Foundation for International Taxation) oraz Międzynarodowe Biuro Dokumentacji Podatkowej (International Bureau of Fiscal Documentation) z siedzibą w Amsterdamie we współpracy z Organizacją Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD). Tematyka konferencji nakreślona została jako: " BEPS and Beyond BEPS: Recent Global Developments Post Ratification of the Multilateral Instrument".

Dla adiunkta dr. Karola Smotera stanowiła ona doskonałą okazję do wymiany doświadczeń z najwybitniejszymi na świecie ekspertami na temat aktualnych wyzwań międzynarodowego prawa podatkowego oraz wypracowywanych rozwiązań w celu eliminacji negatywnych zjawisk związanych z opodatkowaniem transgranicznym