Wsparcie organizacyjne Konferencji "Perspektywy Jutra 2024"
25 kwietnia odbyła się druga edycja konferencji PERSPEKTYWY JUTRA, która jest wydarzeniem wyjątkowym w naszym regionie. Wydarzenie odbywało się w unikatowym miejscu historycznym – Hali Pomp Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy, a organizatorem było niezmiennie Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza. Dr Anita Kubanek - opiekun naszego Koła - była członkiem Zespołu koordynującego organizację całego wydarzenia. Nasz wydział objął konferencję Patronatem, a udział w niej wziął mgr Miłosz Chruściel.
Tegoroczna konferencja wybrzmiała pod hasłem „Działając dziś, buduj skuteczność jutra” i zrzeszyła wielu przedstawicieli przedsiębiorców, managerów i specjalistów z całej Polski by móc wysłuchać prelekcji znakomitych prelegentów.
Wystąpienie Ewy Brok zachwyciło publiczność swoją lekkością, humorem na poziomie najlepszych wystąpień komediowych oraz ogromnym doświadczeniem, które zaskoczyło wielu.
Jacek Santorski zaprezentował niezwykłą mądrość i stoicki spokój, dzieląc się refleksjami na temat zarządzania. Jego ciepły i serdeczny sposób bycia sprawił, że wystąpienie poruszyło słuchaczy i zostawiło trwałe wrażenie.
Bartosz Kolanek po raz pierwszy wystąpił w roli prelegenta, oferując świeże spojrzenie na przyszłość połączone z perspektywą historyczną. W swojej prezentacji wykorzystał inspirujące grafiki, które ukazały potencjał sztucznej inteligencji i skierowały uwagę uczestników ku wyzwaniom przyszłości.
Jacek Walkiewicz zaprezentował niepowtarzalny styl przekazu, który jednocześnie wywoływał śmiech, pobudzał do refleksji i skłaniał do notowania wniosków. Jego wystąpienie dostarczyło inspiracji oraz wielu głębokich przemyśleń na temat życia, co z pewnością pozostanie w pamięci słuchaczy na długo.
Warto podkreślić, że w zespole, który wspierał Organizatora operacyjnie podczas wydarzenia były Studentki naszego Koła Naukowego i Wydziału – Milena Ogrodniczak, Weronika Nowak oraz Halina Graniczna. Serdecznie gratulujemy współtworzenia tak ważnego wydarzenia biznesowego.
To kolejny przykład współpracy naszego Wydziału z otoczeniem społeczno-gospodarczym w regionie.