Dr hab. Tomasz Bojar-Fijałkowski prof. uczelni z wystąpieniem na międzynarodowej konferencji naukowej w Chorwacji

W dniach 4-8 września 2023 r. odbyła się XXX jubileuszowa konferencja naukowa "GIS Odyssey". W wydarzeniu, odbywającym się w Omiš’u i Splicie, uczestniczyli akademicy z Polski, Chorwacji i Słowacji oraz chorwacki ambasador w Polsce i przewodniczący polsko-chorwackiej grupy parlamentarnej poseł dr Tomasz Głogowski.

Podczas obrad referat pod tytułem „Climate challenges for health and environment – on the need for changes to Polish spa law” wygłosił dr hab. Tomasz Bojar-Fijałkowski prof. uczelni Konferencję organizowała Chorwacko-Polska Sieć Naukową, której nasz pracownik jest członkiem-założycielem.

Serdecznie gratulujemy!