Udział pracowników Wydziału Prawa i Ekonomii w uroczystości 55-lecia Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK

Dnia 22 czerwca 2023 roku Dziekan Wydziału Prawa i Ekonomii dr hab. Radosław Krajewski, prof. UKW oraz dr hab. Sławomir Kamosiński, prof. UKW, na zaproszenie J.M. Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu prof. dra hab. Andrzeja Sokali oraz Dziekana Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja w Toruniu dra hab. Jerzego Boehlke, prof. UMK, uczestniczyli w uroczystości 55-lecia Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK.

W trakcie uroczystości dr hab. Radosław Krajewski, prof. UKW wręczył dr. hab. Jerzemu Boehlke, prof. UMK, list gratulacyjny podpisany przez J.M. Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prof. dra hab. Jacka Woźnego.

Współpraca pomiędzy pracownikami naukowymi Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK oraz Wydziału Prawa i Ekonomii UKW się zacieśnia. Współpracujemy w ramach Regionalnego Obserwatorium Gospodarczego, dla którego pracownicy naszego Wydziału przygotowują ekspertyzy dotyczące np. aktualnych trendów obserwowanych na regionalnym rynku pracy, zmian zachodzących w sprzedaży czy konsumpcji.