Udział dr Agnieszki Wedeł-Domaradzkiej w ogólnopolskiej konferencji naukowej

W dniach 20-21 października 2022 roku dr Agnieszka Wedeł-Domaradzka uczestniczyła w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt"Sytuacja obywateli niepełnosprawnych w Polsce i na świecie z perspektywy różnych dziedzin życia społeczno-gospodarczego". Wydarzenie odbyło się w ramach projektu - Uniwersyteckie Centrum Wiedzy o Dostępności w Szczecinie i było okazją nie tylko do debaty naukowej dotyczącej sytuacji osób z niepełnosprawnościami, ale również do spotkań i wymiany doświadczeń z pracownikami innych, prawniczych ośrodków naukowych w Polsce.

Podczas konferencji dr Agnieszka Wedeł-Domaradzka wygłosiła referat "Prawa dziecka z niepełnoprawnością a piecza instytucjonalna - rozważania z perspektywy międzynarodowej".

Serdecznie gratulujemy!