Prelekcja dr Anity Kubanek podczas Ogólnopolskiej Konferencji "Rozkoduj Markę Online"

W dniach 17-19 luty 2021 roku odbyła się Ogólnopolska Konferencja "Rozkoduj Markę Online" organizowana przez TelestudentBusiness Zone Mastermind oraz Lenę Wachowiak.

Konferencja skupiła 15 prelegentów z całego kraju - ekspertów z zakresu budowania marki.

Podczas konferencji słuchacze mogli zusykać odpowiedzi na pytania:

• Jak zbudować dopasowaną strategię dla marki?
  • W jaki sposób eksponować markę we wszystkich miejscach kontaktu z klientami?
  • Jak tworzyć spójną i autentyczną komunikację marki?
  • Gdzie szukać i jak znajdować klientów dla marki?
  • Jaki tworzyć spójny i atrakcyjny przekaz poprzez media społecznościowe?
  • Jak korzystać z siły wystąpień online, jakich błędów unikać przed kamerą?
  • Kim jest odbiorca, jak go określać definiować?
  • Czemu może służyć CSR w budowaniu marki online?
  • Jak odnaleźć własny styl i cechy wyróżniające rezonujące z potrzebami klientów?
  • Jak działać online zgodnie z przepisami prawnymi, by nie popadać w tarapaty?

Odpowiedź na powyższe pytanie udzieliła dr Anita Kubanek - Pracownik naszego Instytutu, która wygłosiła prelekcję "Marko nie igraj z prawem - o prawnych uwarunkowaniach budowania marki".

Serdecznie gratulujemy prelekcji.