Instytut Prawa i Ekonomii

Ogólnopolska Konferencja Naukowa nt. „Przedsiębiorstwo i jego otoczenie. Wyzwania współczesnej ekonomii, finansów i prawa” Ogólnopolska Konferencja Naukowa nt. „Przedsiębiorstwo i jego otoczenie. Wyzwania współczesnej ekonomii, finansów i prawa”

Instytut Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Koło Naukowe „New Generation of Financiers” zapraszają do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej nt. „Przedsiębiorstwo i jego otoczenie. Wyzwania współczesnej ekonomii, finansów i prawa”, która odbędzie się dnia 21 września 2020 r. w formie zdalnej.

Konferencja adresowana jest Studentów, Doktorantów i młodych naukowców oraz do wszystkich zainteresowanych tematyką Konferencji. W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele co najmniej 5 uczelni (ośrodków akademickich).

Termin zgłoszeń i przesłania abstraktu: 16 sierpnia 2020 r.
Zgłoszeń prosimy dokonywać przez formularz
Zastrzegamy sobie prawo do selekcji abstraktów.
Udział w Konferencji jest bezpłatny.
W razie pytań prosimy o kontakt e-mail: ngfbydgoszcz@gmail.com