Instytut Prawa i Ekonomii

Opiekunowie i starostowie roczników

Studia stacjonarne


Administracja I stopnia

I rok

Opiekun: dr Anna Folgier
Starosta: Emil Kikel
Adres e-mail: emil.kikel@student.ukw.edu.pl

II rok

Opiekun: dr Paweł Szwajdler
Starosta: Paulina Włoch
Adres e-mail: paulina.wloch@student.ukw.edu.pl

III rok

Opiekun: dr Katarzyna Biskup-Grabowska
Starosta: Sandra Guzowska
Adres e-mail: sandr.a@student.ukw.edu.pl

Administracja II stopnia

I rok MU

Opiekun: dr Magdalena Joachimowska
Starosta: Agnieszka Janiszewska, Igor Najmowicz
Adres e-mail: agnieszka.janiszewska@student.ukw.edu.pl
bayern20@student.ukw.edu.pl

II rok MU

Opiekun: mgr Paula Seifert
Starosta: Karolina Grzeca
Adres e-mail: karola98@student.ukw.edu.pl

Ekonomia I stopnia

I rok

Opiekun: dr Ewelina Idziak
Opiekun praktyk: dr Maryla Bieniek-Majka
Starosta: Patryk Pietrzak
Adres e-mail: patryk.pietrzak@student.ukw.edu.pl

II rok

Opiekun: dr Magdalena Szczepańska
Opiekun praktyk: dr Agnieszka Szczepkowska-Flis

Starosta: Urszula Kubica
Adres e-mail: urszula.kubica@student.ukw.edu.pl

III rok

Opiekun: dr Tatiana Walkowiak
Opiekun praktyk: mgr Ewelina Augustynowicz
Starosta: Paulina Belzyt
Adres e-mail: lina1759@student.ukw.edu.pl

Kryminologia I stopnia

I rok

Opiekun: dr Anna Hernacka-Janikowska
Opiekun praktyk: dr Adam Bułat
Starosta: Aleksandra Rydz
Adres e-mail: aleksandra.rydz@student.ukw.edu.pl

II rok

Opiekun: dr Patryk Theuss
Opiekun praktyk: mgr Paula Seifert
Starosta: Daria Rosłoniec
Adres e-mail: kryminologia202021@gmail.com
daria.rosloniec@student.ukw.edu.pl

III rok

Opiekun: dr Agnieszka Kilińska-Pękacz
Opiekun praktyk: dr Jarosław Janikowski
Starosta: Jaśmina Skulimowska
Adres e-mail: jasmina1@student.ukw.edu.pl 

Prawo - studia jednolite magisterskie

I rok

Opiekun: dr Karol Siemaszko
Opiekun praktyk: mgr Przemysław Kuczkowski
Starosta: Kamil Ryszewski
Adres e-mail: kamil.ryszewswki@student.ukw.edu.pl 

Prawo w biznesie I stopnia

I rok

Opiekun: dr Katarzyna Rybarczyk
Opiekun praktyk: mgr Miłosz Chruściel
Starosta: Kornelia Jarczyńska
Adres e-mail:kornelia.jarczynska@student.ukw.edu.pl 

II rok

Opiekun: dr Kamila Piernik-Wierzbowska
Opiekun praktyk: dr Karol Smoter
Starosta: Milena Ogrodniczak
Adres e-mail: milena.ogrodniczak@student.ukw.edu.pl

III rok

Opiekun: dr Anita Kubanek
Opiekun praktyk: dr Anna Nowakowska
Starosta: Maria Pokhytaliuk
Adres e-mail: mariap17@student.ukw.edu.pl

Studia niestacjonarne


Administracja I stopnia

I rok

Opiekun: dr Anna Folgier
Starosta: Dominika Chmara
Adres e-mail: dominika.chmara@student.ukw.edu.pl

II rok

Opiekun: dr Paweł Szwajdler
Starosta: Dominik Rakoniewski
Adres e-mail: dominik.rakoniewski@student.ukw.edu.pl

III rok

Opiekun: mgr Miłosz Chruściel
Starosta: Daria Osmańska
Adres e-mail: daria.osmanska@student.ukw.edu.pl

Administracja II stopnia

I rok MU

Opiekun: dr Magdalena Joachimowska
Starosta: Marta Łepek
Adres e-mail: m.lepek@student.ukw.edu.pl

II rok MU

Opiekun: mgr Paula Seifert
Starosta: Mariusz Słowikowski
Adres e-mail: mps79r@student.ukw.edu.pl

Ekonomia I stopnia

I rok

Opiekun: dr Ewelina Idziak
Opiekun praktyk: dr Maryla Bieniek-Majka
Starosta: Miłosz Stachowski
Adres e-mail: milosz.stachowski@student.ukw.edu.pl

II rok

Opiekun: dr Magdalena Szczepańska
Opiekun praktyk: dr Agnieszka Szczepkowska-Flis
Starosta: Patryk Pabian
Adres e-mail: 83879@student.ukw.edu.pl

III rok

Opiekun: dr Tatiana Walkowiak
Opiekun praktyk: mgr Ewelina Augustynowicz
Starosta: Joanna Betańska
Adres e-mail: joanna.betanska@student.ukw.edu.pl

Kryminologia I stopnia

I rok

Opiekun: dr Anna Hernacka-Janikowska
Opiekun praktyk: dr Patryk Theuss
Starosta: Wiktoria Karnowska
Adres e-mail: wiktoria.karnowska@student.ukw.edu.pl

II rok

Opiekun: dr Patryk Theuss
Opiekun praktyk: mgr Marta Janocha
Starosta: Agata Lewandowska
Adres e-mail: kryminologiaukw2020@gmail.com
agata.lewandowska1@student.ukw.edu.pl

III rok

Opiekun: dr Jarosław Janikowski
Opiekun praktyk: dr Jarosław Janikowski
Starosta: Paulina Nowakowska
Adres e-mail: nowpau@student.ukw.edu.pl

Prawo - studia jednolite magisterskie

I rok

Opiekun: dr Karol Siemaszko
Opiekun praktyk: mgr Celina Siermińska-Warczak
Starosta: Katarzyna Zabłocka
Adres e-mail: katarzyna.zablocka@student.ukw.edu.pl

Prawo w biznesie I stopnia

I rok

Opiekun: dr Katarzyna Rybarczyk
Opiekun praktyk: mgr Miłosz Chruściel
Starosta: Natalia Nalińska
Adres e-mail:  natalia.nalinska@student.ukw.edu.pl

II rok

Opiekun: dr Kamila Piernik-Wierzbowska
Opiekun praktyk: dr Karol Smoter

Starosta: Patryk Bronisz
Adres e-mail: patryk.bronisz@student.ukw.edu.pl

III rok

Opiekun: dr Anita Kubanek
Opiekun praktyk: dr Anna Nowakowska
Starosta: Justyna Wiśniewska
Adres e-mail:justyna.wisniewska1@student.ukw.edu.pl