Instytut Prawa i Ekonomii

Dyżury pracowników

Dyżury pracowników

DYŻURY PRACOWNIKÓW IPiE W SEMESTRZE ZIMOWYM 2020/2021 odbywają się w formie zdalnej.

Katedra Administracji dyżur e-mail pokój
dr hab. Zbigniew Bukowski, prof. uczelni    poniedziałek 15:00-16:30
(MsTeams, kod: zvyny3z)
zbigniew.bukowski@ukw.edu.pl   117
dr hab. Marian Masternak, prof. uczelni poniedziałek 15:00-16:30
(MS Teams, kod: n39rtr8)
master@ukw.edu.pl   117
dr Tomasz Bojar-Fijałkowski środa 18:30-20:00
(MsTeams, kod: 2tbv9fe )
tbojar@ukw.edu.pl  116
dr Anna Folgier środa: 19:00-20:30
(MsTeams: kod: 4zfeb6v)
afolgier@ukw.edu.pl  116
dr Anna Hernacka-Janikowska wtorek 9:00-10:30
(MsTeams, kod: ge9qdm7)
ahj@ukw.edu.pl 116
mgr Katarzyna Biskup-Grabowska wtorek 9:30-11:00
(MsTeams, kod: 1esk1z5)
k.biskup@ukw.edu.pl  115
mgr Miłosz Chruściel środa: 14:30 - 15:15
czwartek: 11:00 - 11:45
(MsTeams, kod: p4dd9e8)
m.chrusciel@ukw.edu.pl   115
mgr Przemysław Kuczkowski  poniedziałek 16:00-17:30
(MS Teams, kod: 07wq4v7)
 pk@ukw.edu.pl

 115

Katedra Ekonomii  dyżur e-mail pokój
dr hab. Mirosław Geise, prof. uczelni poniedziałek 17:00-18:30 (Moodle) mgeise@ukw.edu.pl 201A
dr hab. Sławomir Kamosiński, prof. uczelni  wtorek 8:30-10:00
(MsTeams - kanał ogólny)
slawomirkamosinski@ukw.edu.pl  205
dr Paweł Antoszak   czwartek 9:00-10:30
(MsTeams kod: krajw35)
pawelantoszak@ukw.edu.pl 201B
dr Maryla Bieniek-Majka czwartek 14:30-16:00
(MsTeams, kod: 6bwo81d )
 maryla@ukw.edu.pl  205
dr Marcin Borsuk  piątek 18:30-20:00 (Moodle) mborsuk@ukw.edu.pl   201B
dr Ewa Dziawgo czwartek 18:00-19:30
(MsTeams, kod: q53wtq3)
edziawgo@ukw.edu.pl   201B
dr Agnieszka Szczepkowska-Flis wtorek 7:30-9:00
(MsTeams, kod: e54b85y)
agnieszka.szczepkowska-flis@ukw.edu.pl  205
dr Aldona Uziębło

 konsultacje online: czwartek 7:30-9:00 (MSTeams, kod: ux6x9kv)

auzieblo@ukw.edu.pl  109
mgr Ewelina Augustynowicz poniedziałek 17:30-19:00
(MsTeams, kod: c2c1wcj)
 ewelina.augustynowicz@ukw.edu.pl  205
mgr Ewelina Idziak   czwartek nieparzyste 10:30-13:30
(MS Teams, kod: damc3p0)
 ewelina.idziak@ukw.edu.pl  201B
Katedra Prawa dyżur e-mail pokój
dr hab. Anna Koziczak prof. uczelni poniedziałek 15:00-15:45
piątek 15:00-15:45
(MsTeams, kod: fz3ofsj)
koziczak@ukw.edu.pl 12
dr hab. Radosław Krajewski, prof. uczelni    wtorek 10:00-11:30
(MsTeams, kod: 2ewmdf1)
radekkrajewski@ukw.edu.pl  106
dr hab. Marcin Skinder, prof. uczelni  wtorek 16:00-17:30 (Moodle) skinder@ukw.edu.pl    7
dr hab. Janusz Wiśniewski prof. uczelni  piątek 12:30 - 14:00
(MsTeams, kod: 14cz3zz)
jwisniewski@ukw.edu.pl  7
dr Adam Bułat poniedziałek 9:30-11:00 (MS Teams, kod: p3znlb3) adam.bulat@ukw.edu.pl   122
dr Adam Jakuszewicz  poniedziałek 11:15-12:45 (MS Teams) jakuszewicz@ukw.edu.pl   12
dr Jarosław Janikowski  wtorek 7:30-9:00
(MsTeams, kod: m72sq7n)
jaroslaw.janikowski@ukw.edu.pl  121
dr Dagmara Jaroszewska-Choraś poniedziałek 8.30-9.15 poniedziałek 14.15-15
(Moodle)
dchoras@ukw.edu.pl     122
dr Agnieszka Kilińska–Pękacz   wtorek 8:15-9:00
wtorek 11:30-12:15
(MsTeams, kod: x4rt5k4)
a.kilinska-pekacz@ukw.edu.pl  121
dr Tomasz Knepka środa 10:00-11:30
(MsTeams, kod: 6ebpraz)
tomasz.knepka@ukw.edu.pl  7
dr Anita Kubanek  wtorek  9:30-11:00 MS Teams - kod: stbyhwa) akubanek@ukw.edu.pl  123
dr hab. Marek Mrówczyński środa 14:30-16:00
(MsTeams, kod: ylo5aol)
marekmr@ukw.edu.pl  123
dr Anna Nowakowska czwartek 9:30-11:00
(MsTeams, kod: gov9wdh)
anna.nowakowska@ukw.edu.pl  123
dr Kamila Piernik-Wierzbowska piątek 11:00-12:30
(MsTeams, kod: exixyj1)
kpw@ukw.edu.pl 123
mgr Celina Siermińska-Warczak środa 9:00-10:30
(MsTeams, kod: sl0kmce)
celina.warczak@ukw.edu.pl 12
dr Karol Smoter wtorki 18:00-19:30
(MsTeams, kod: 4e68ud4)
karolsmo@ukw.edu.pl  7
dr Paweł Szwajdler czwartek 13:00-14:30
 (MsTeams, kod: groeqpo)
   122
mgr Patryk Theuss piątek 12:45-14:15
(MsTeams, kod: ewl3g0c)
tojs3005@ukw.edu.pl 121
dr Agnieszka Wedeł – Domaradzka  czwartek 12:00-13:30 (15.10) awedel@ukw.edu.pl 109
mgr Marta Janocha   środa 9:00-10:30 (Moodle) marta.janocha@ukw.edu.pl  12
Zakład Dydaktyki
dyżur e-mail pokój
dr Magdalena Joachimowska
wtorek 15:00-16:30
(MsTeams, kod: xvd1996)
mjoachim@ukw.edu.pl
6
dr Magdalena Szczepańska środa 14:15-15:45
(MsTeams, kod: xlquic5)
magdasz@ukw.edu.pl  205
dr Tatiana Walkowiak środa 9:15-10:45
(MS Teams, kod: smh67ru)
t.walkowiak@ukw.edu.pl  6
mgr inż. Radosław Jaroszewski   radoslaw.jaroszewski@ukw.edu.pl   6
mgr Robert Wróblewski piątek 9:00-10:30
(MS Teams, kod: dwunehv)
robert@ukw.edu.pl  6