Instytut Prawa i Ekonomii

Informacje dla studentów

WSTĘPNY harmonogram egzaminów dyplomowych 2021

Szanowni Studenci,
w zakładce "Plany zajęć i harmonogramy" pojawił się wstępny harmonogram egzaminów dyplomowych, które odbędą się w naszym Instytucie w dniach 21-25 czerwca 2021 r.

Prosimy o bieżące sprawdzanie aktualizacji.

Egzaminy dyplomowe

Szanowni Państwo

Prosimy o baczne śledzenie naszej strony.
Sukcesywnie będziemy aktualizować harmonogram egzaminów dyplomowych.
W najbliższym czasie zamieścimy numery sal przypisane do odpowiednich Komisji.
Zmianie mogą ulec godziny wejść, ze względu na to, że nie wszyscy Studenci będą przystępować do egzaminu dyplomowego.

Harmonogram sesji egzaminacyjnej w semestrze letnim

W zakładce "Student" --> "Plany zajęć i harmonogramy" pojawił się harmonogram sesji egzaminacyjnej w semestrze letnim.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Online Perspektywa – wyzwania współczesnej bankowości, finansów i gospodarki

Studenckie Koło Naukowe Bankowości UMK organizuje już po raz siódmy Ogólnopolską Konferencję Naukową Online Perspektywa – wyzwania współczesnej bankowości, finansów i gospodarki.

III edycja Konkursu na najlepszą pracę magisterską zzakresu rozwoju obszarów wiejskich z dziedziny nauk społecznych

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk wraz Fundacją Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zapraszają serdecznie do udziału w III edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu rozwoju obszarów wiejskich z dziedziny nauk społecznych. Do Konkursu można zgłaszać prace w języku polskim lub angielskim, których obrona odbyła się w roku kalendarzowym 2019 i 2020.

1 Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa

KN IDE zaprasza do udziału w 1 Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej w najbliższy weekend: 23-24 kwietnia 2021 r

Informacje na temat Ogólnopolskiego Konkursu o Prawie UE

Instytut Prawa i Ekonomii otrzymał szczegółowe informacje na temat konkursu wiedzy o prawie Unii Europejskiej, który organizowany jest przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk oraz Katedrę Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Test wiedzy odbędzie się w dniu 2 kwietnia w godz. 10-11.30 z wykorzystaniem platformy Testportal.  Wszelkie informacją znajdą Państwo w załączniku.

II Ogólnopolska Konferencja Aksjologiczna

Zapraszamy na II Ogólnopolską Konferencję Aksjologiczną, która odbędzie się 26 marca 2021 r. Konferencja organizowana jest przez Centrum Badań nad Aksjologią Procedur Cywilnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w formie online (aplikacja MsTeams), a tytuł brzmi: Tajemnica zawodowa i inne instrumenty ochrony zaufania do przedstawicieli wolnych zawodów prawniczych w postępowaniu cywilnym.

Stypendia Santander #LifelongLearning

Rusza nabór na nowe Stypendia Santander,  jest to okazja do zdobycia nie tylko cenionych kompetencji ale również certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy. W 2021 roku wsparcie i  wybrane projekty kierowane są nie tylko do studentów i absolwentów, ale także do wszystkich osób, które ukończyły 18 lat i są zainteresowane rozwojem osobistym.

Konferencja Naukowa pt. „Oblicza współczesnej Europy. Aktywizacja obywatelska, społeczna i europejska”

Zaproszenie dla studentów i doktorantów uczelni na I Międzynarodową Interdyscyplinarną Konferencję Naukową pt. „Oblicza współczesnej Europy. Aktywizacja obywatelska, społeczna i europejska”.

Konferencja odbędzie się 23-24 kwietnia 2021 w formie hybrydowej: przez platformę ZOOM.

I Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukową pt. „Oblicza współczesnej Europy. Aktywizacja obywatelska, społeczna i europejska”. 

Zapraszamy di wzięcia udziału w  I Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej pt. „Oblicza współczesnej Europy. Aktywizacja obywatelska, społeczna i europejska”. 

Konferencja odbędzie się 23-24 kwietnia 2021 w formie hybrydowej: przez platformę ZOOM.

Publikacja w Zeszycie Studenckim Kół Naukowych Wydziału Prawa i Administracji UAM

Możliwość publikacji w Zeszycie Studenckim Kół Naukowych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szczegóły w załącznikach.